PS Plus z grubą premierą na PS5 do sprawdzenia za darmo. Oceny gry to 96/100

PS-Plus-Shadow-Gambit
Newsy PlayStation Plus PS5

Jedna z najnowszych gier na PS5, która zbiera znakomite oceny, pojawiła się w PS Store również w wersji próbnej. Mogą ją pobierać subskrybenci PS Plus Premium.

Kto zdecydował się na zakup PS Plus w najwyższym progu Premium, niech korzysta z wszystkich możliwości, jakie daje subskrypcja. A jedną z nich jest możliwość darmowego sprawdzania wybranych gier. Na pewno warto zainteresować się nowością, która dopiero co otrzymała dwugodzinny trial. Komu spodoba się rozgrywka, może kupić pełną wersję taniej z promocją na karty dodające fundusze do portfela w PS Store.

Kupuj PS Plus i gry taniej w PS Store dzięki promocyjnym doładowaniom

Nowy trial w PS+ dołączy nas do załogi statku-widmo

Najnowsza wersja próbna w PlayStation Plus dotyczy gry Shadow Gambit: The Cursed Crew. To świeżutka jeszcze premiera, która 17 sierpnia zadebiutowała na PC, PS5 oraz Xbox Series. Tytuł stanowi połączenie taktycznej strategii czasu rzeczywistego ze skradanką. I co najważniejsze, jest to połączenie mistrzowskie, o czym świadczą oceny gry. Wersja na komputery posiada przytłaczająco pozytywne recenzje od użytkowników na Steam. Aż 96 procent osób poleca piracką przygodę. Z kolei wersja na PS5 może się pochwalić średnią z recenzji na poziomie 89/100 (według Metacritic). Jest zatem naprawdę wyśmienicie.

Shadow Gambit: The Cursed Crew przedstawia alternatywną historię z czasów złotego okresu piractwa.

Wyrusz w podróż z przeklętą piratką Afią i znajdź legendarne Czarne perły, które pozwolą ożywić twoją przeklętą załogę. Każdy z ośmiu marynarzy jest grywalną postacią z inną osobowością i unikalnymi nadprzyrodzonymi mocami. 

Żeglujemy po egzotycznym archipelagu Zagubionych Karaibów. Odwiedzamy miejsca przesiąknięte magią, tropikalne plaże i unikalne wyspy, z których każda jest pełna przygód. 

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie