PS Plus – nowe gry i promocje, co komu się należy? Sony wydaje specjalny filmik

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć PS Plus to dla posiadaczy konsol PlayStation żadna magia, osoby kupujące dopiero PS5 mogą się pogubić w niuansach subskrypcji. Dla nich Sony publikuje szczegółową instrukcję wideo.

Na oficjalnym kanale brytyjskiego oddziału PlayStation pojawił się poniższy filmik, zatytułowany PlayStation Plus Explained – The Ultimate Guide to PS Plus. I jak można się domyślić, wyjaśnia on wszystko co trzeba wiedzieć o poszczególnych progach usługi. Dowiesz się, jakie gry bez dodatkowych opłat będziesz mógł pobrać, z jakich promocji skorzystać i co jeszcze daje nam posiadanie abonamentu. Jeśli dopiero chcesz go kupić, nie przepłacaj i zrób to taniej. Wystarczy zaopatrzyć się w karty dodające fundusze do portfela w promocji Instant Gaming.

PS Plus możesz kupić znacznie taniej

Wspomniany sklep to zaufane oraz sprawdzone miejsce, z którego można bez żadnych obaw kupować gry oraz karty doładowujące fundusze w PS Store:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Co daje posiadanie abonamentu PlayStation Plus?

O tym właśnie traktuje nowy filmik z kanału PlayStation Access na YouTube. Wyjaśniono tam w szczegółach, na jakie korzyści możesz liczyć kupując abonament w wersji Essential, Extra bądź Premium.

Zatem, decydując się na pakiet Essential, zyskujesz:

  • Gry co miesiąc (rozdawane w każdy pierwszy wtorek miesiąca)
  • Wieloosobowa gra online
  • Rabaty tylko dla subskrybentów
  • Pamięć w chmurze na przechowywanie zapisów gier
  • Zawartość na wyłączność (np. pakiety skórek do niektórych gier)

Kto kupi PS+ Extra, otrzyma dodatkowo dostęp do:

  • Katalog gier (nowe gry dodawane do katalogu w każdy trzeci wtorek miesiąca)
  • Ubisoft+ Classics

Na samym szczycie łańcucha Plusowego znajduje się próg Premium. Pozwala on skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw niższych progów, a dodatkowo mamy:

  • Wersje próbne gier
  • Transmisja strumieniowa w chmurze
  • Katalog klasyków (nowe gry dodawane do katalogu w każdy trzeci wtorek miesiąca)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie