Dzisiaj trzy nowe gry w PS Plus. Do jednej dodatek za darmo

PS-Plus-pazdziernik
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Możemy odpalać konsole, bo Sony właśnie udostępniło nowe gry na PS5 i PS4 w ramach PS Plus Essential. Jest też świetny dodatek, który pobierzesz za darmo.

3 października to kolejna zmiana warty w PS Plus. Posiadacze najniższego pakietu usługi Essential, jak i wyższych progów Extra i Premium, pobiorą nowe gry. Gwoździem programu jest tym razem The Callisto Protocol, lecz pozostałe produkcje również warto pobrać. Pamiętaj też, że z oferty skorzystasz tylko wtedy, gdy posiadasz aktywny abonament. Warto go przedłużyć i odnowić taniej. Zrobisz to dzięki promocji na doładowania:

Oto nowe gry na październik w PS Plus Essential

Posiadacze PS5 oraz PlayStation 4 mogą od dzisiaj pobierać trzy nowe gry. Żeby zassać wszystkie na dysk konsoli, musisz mieć na sprzęcie obecnej generacji dokładnie 69.05 GB wolnej przestrzeni. Natomiast na last-genie cała oferta pochłonie łącznie 82.332 GB.

  • The Callisto Protocol : PS4 : 58.486 GB / PS5 : 48.504 GB
  • Farming Simulator 22 : PS4 : 19.658 GB / PS5 : 16.360 GB
  • Weird West : PS4 : 4.188 GB / PS5 : 4.186 GB

Wspominałem też o dodatku za darmo do jednej z gier. Możemy zaopatrzyć się w DLC o nazwie AGI Pack do gry Farming Simulator 22. Jest on naprawdę porządny i dodaje do popularnego symulatora farmy sporo zawartości. Są to nowe maszyny i obiekty sygnowane marką AGI. Dodatek pobierzesz za darmo z PS Store pod tym adresem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie