PS Plus październik 2023 – data ogłoszenia i duża promocja na abonament

PS-Plus-oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliżamy się do ujawnienia oferty PS Plus na październik dla progu Essential. Przypominamy, jak oszczędzić na kupnie subskrypcji.

Kiedy dowiemy się, jakie gry trafią do oferty PS Plus Essential na październik 2023? Jak najtaniej kupić abonament po ostatnich podwyżkach? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, poniżej znajdziesz odpowiedzi.

PS Plus najtaniej dzięki promocji na doładowania portfela

Koła na nowo nie odkrywam, ale warto wspomnieć, że obecnie najtańszym sposobem na zakup subskrypcji PS Plus jest skorzystanie z tanich doładowań. Zaczynamy więc od wybrania odpowiednich kart z listy poniżej i kupionymi kodami doładowujemy portfel w PS Store. Kolejny krok, to zakup abonamentu w sklepie PlayStation. Tak możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Kiedy ogłoszenie oferty PS+ na październik?

Do oficjalnego przedstawienia gier na PS5 i PlayStation 4, które pobierzemy w październiku, pozostało kilka dni. Sony ujawni ofertę Essential w środę poprzedzają pierwszy wtorek kolejnego miesiąca. Zatem październikowe gry poznamy już 27 września, tuż po godzinie 17:30. Co do udostępnienia oferty, nowe gry będziemy mogli pobierać od 3 października. Nastąpi wówczas wymiana starej oferty na nową. Pamiętaj więc, by do 3 października, a to jeszcze sporo czasu, dodać do biblioteki gry z obecnej oferty Essential. Zawiera ona trzy tytuły:

  • Saint’s Row (PS5/PS4)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie