PS Plus odblokuje mnóstwo zawartości w nowo wydanej darmowej grze

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Nieważne czy posiadasz PS Plus Essential, Extra lub Premium. Każdy, kto ma aktywny abonament, dostanie super bonusy w nowo wydanej grze akcji na PS5.

PS Plus, oprócz dostępu do rozgrywek on-line, daje nam również wiele innych korzyści. Choćby możliwość zapisu stanów gier w chmurze, darmowe gry co miesiąc oraz różne dodatki/pakiety za free, za które inni zazwyczaj płacą. Teraz subskrybenci mogą otrzymać fajne rzeczy w Omega Strikers.

PS Plus z prezentem w darmowym Omega Strikers

Omega Strikers to tytuł free to play, który jest dostępny do pobrania w PlayStation Store pod tym linkiem. Póki co, jest to jedynie wersja na PlayStation 5.

Rozgrywka jest banalnie prosta. Na boisko trafiają dwie trzyosobowe drużyny i jak już pewnie się domyślasz, musisz wbijać gole przeciwnikowi. No i kiedy już zaczniesz grać, trzeba poświęcić nieco czasu, by odblokować wszystkich zawodników. Ale jeśli posiadasz abonament PS Plus, dostaniesz od razu każdego strikera za darmo.

O prezencie poinformował sam deweloper, umieszczając taki oto wpis na Twitterze:

Jest to na pewno dobra inicjatywa, by zwiększyć bazę graczy. Daj znać, czy skusisz się i pobierzesz Omega Strikers na swoją konsolę. Warto spróbować, choć to mała gierka, jest zazwyczaj bardzo dobrze oceniana przez tych, którzy już mieli z nią styczność.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie