PS Plus dzisiaj z nową grą do sprawdzenia, dla spóźnialskich

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W ofercie PS Plus pojawiła się nowa wersja próbna gry, którą mogą pobrać posiadacze abonamentu Premium. To tytuł, który odbieraliśmy w grudniu w ramach pakietu Essential.

Sony zaktualizowało listę triali, czyli wersji próbnych gier, do których mamy dostęp w ramach subskrypcji PS Plus Premium. Tym razem dodano produkcję, która wchodziła w skład oferty PS+ Essential na grudzień 2023 roku. Zatem można powiedzieć, że nowa propozycja jest przeznaczona dla osób, które zapomniały dodać tamte gry do swojej biblioteki. Dzięki nowemu trialowi, jeden z grudniowych tytułów pobierzemy i sprawdzimy przez równe 2 godzinki.

Jednocześnie z PS Store zniknęły triale dwóch tytułów, które pojawiły się w ofercie PlayStation Plus Essential na styczeń 2024 roku. Mowa o A Plague Tale Requiem oraz Evil West. Te tytuły nie posiadają już wersji próbnych.

Lego 2K Drive to nowy trial w PS Plus Premium

Zatem jak wspomniałem, kto przegapił w grudniu Lego 2K Drive i posiada najdroższy pakiet usługi PS+, może teraz pobrać trial tego tytułu i sprawdzać go przez bite 2 godziny. Oto link do pobrania:

Choć to trial gry, pobieramy pełną wersje, do której mamy po prostu dostęp ograniczony czasowo, w tym przypadku do 2 godzin. Możemy jednak sprawdzić dosłownie wszystkie tryby, tak jakbyśmy posiadali pełnoprawny tytuł, a nie okrojone demo.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie