PS Plus dostaje prawdziwy hit na premierę. Zobaczcie tylko te oceny

PS-Plus-sierpien-gry
Newsy PS4 PS5

Jeszcze w tym miesiącu do usługi PS Plus trafi kolejna premiera. To kontynuacja szalonej gry z 2020 roku, która według pierwszych recenzji będzie naprawdę wyśmienita.

Rzadko zdarza się, by do usługi PS Plus trafiały gry-premiery. Jednak w sierpniu do katalogu gier Extra dołączą aż dwa tytuły day-one. Pierwszy z nich to Moving Out 2, drugi to Sea of Stars. Druga część szalonych przeprowadzek debiutuje 15 sierpnia i od tego dnia pobierzemy grę w PlayStation Plus. Pierwsze recenzje tytułu pokazują, że szykuje się mocny hit!

Kup tanie doładowanie portfela w PS Store

PS Plus z Moving Out 2. Oceny to niemal same 8/10

Moving Out 2 to jedna z 17 gier, które zasilą jeszcze PS+ w tym miesiącu. Tytuł doczekał się już wielu recenzji i jak możecie zobaczyć poniżej, jest naprawdę dobrze:

Choć Moving Out 2 to nie rewolucja względem poprzedniej części, jest to tytuł przygotowany niemal na medal. Recenzenci docenili bardzo dynamiczną rozgrywkę, świetnie zaprojektowane poziomy czy piękną kreskówkową oprawę graficzną. Doceniono też tryb multiplayer dla czterech osób i wspólną zabawę ze znajomymi w trybie “kanapowym”. Gra posiada również specjalny tryb wspomagania, dedykowany najmłodszym graczom. Dzięki niemu rozgrywka staje się łatwiejsza. Ten tryb jest polecany również dla osób, które postanowią podejść do przeprowadzek samodzielnie. Jednak, jak wynika z recenzji, samotna zabawa zabija frajdę i urok gry. Najlepiej zatem grać przynajmniej w dwie osoby.

A minusy Moving Out 2? Cóż, dużo tego nie ma. Wśród narzekań wymieniano przede wszystkim konieczność powtarzania misji, by zdobyć dodatkowe gwiazdki.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie