Łap darmowy dodatek fabularny do gry z PS Plus

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród gier z oferty PS Plus marzec 2023 dla posiadaczy abonamentu w wersji Extra/Premium, znalazła się m.in. fenomenalna bijatyka. Możesz pobrać do niej świetny dodatek za darmo.

Oferta PS Plus marzec dla progów Extra i Premium jest niezwykle ciekawa. To łącznie 17 gier, a wśród nich takie hity jak Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei czy 2 gry Life is Strange. Fani bijatyk mogą z kolei pobierać Street Fighter V Champion Edition i właśnie przy tym tytule chcę się na chwilkę zatrzymać. Jeśli jesteś fanem serii i właśnie ogrywasz piąteczką, możesz pobrać za darmo dodatek fabularny. A ten pokaże nam, co działo się z bohaterami pomiędzy trzecią a czwartą odsłoną Street Fighter.

SFV z PS Plus – dodatek Shadow Falls za darmo

Dodatek Street Fighter V – A Shadow Falls z pewnością spodoba się osobom, które oprócz walki lubią poznawać historie wojowników. Poniżej link do pobrania, opis zawartości dodatku oraz zwiastun.

Wydarzenia przedstawione w dodatku fabularnym „A Shadow Falls” do gry Street Fighter V są umiejscowione w czasie pomiędzy historiami opowiedzianymi w grach Street Fighter IV i Street Fighter III. Jest to decydująca walka pomiędzy organizacją przestępczą Shadaloo a bohaterskimi Wojownikami Świata, którzy stawiają jej czoła. Shadaloo rozlokowuje siedem „Czarnych Księżyców”, dzięki którym M. Bison zyskuje niewyobrażalną moc, a świat pogrąża się w ciemnościach. Widząc tajemnicze pojawianie się księżyców, Ryu, Ken i Chun-Li wyruszają w emocjonującą podróż dookoła świata, by zebrać elementy niezbędne do powstrzymania „Czarnych Księżyców”, zanim będzie za późno. Napotykają przy tym innych Wojowników Świata, a każdy z nich kieruje się własnymi pobudkami i ma własne plany. Właśnie zaczyna się rozstrzygająca walka pomiędzy dobrem a złem… kto stanie do pojedynku?

Opis dodatku z PS Store
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie