20 dodatków do nowych gier w PS Plus i sposób na oszczędność

PS Plus taniej. Gry na PS5 i PS4 również. Oto prosty sposób
Newsy

Od dzisiaj możemy pobierać trzy nowe gry w ramach oferty PS Plus marzec 2023. Kto chciałby “dobrać” do nich dodatki, znajdzie ich dosyć sporo w PS Store.

Od 7 marca możemy pobrać nowe gry z oferty PS Plus. Mamy strzelankę w postaci Battlefield 2042, jest dobrze oceniane RPG akcji (Code Vein), a na koniec Minecraft: Dungeons, czyli przygodowy spin-off szalenie popularnego Minecrafta.

W PS Store znajdziemy łącznie 20 dodatków do wspomnianych tytułów. Niektórzy zapewne zdecydują się na ich zakup. Jeśli jesteś jednym z takich graczy, poniżej znajdziesz linki do DLC-ków, ale przed tym podpowiem Wam, jak zapłacić za nie mniej niż widzicie w PS Store. Sposobem są tanie doładowania portfela.

Karty doładowujące są do kupienia w promocji w Instant Gaming. Warto się w nie zaopatrzyć, by nie przepłacać za gry i dodatki w sklepie cyfrowym PlayStation.

Dodatki do gier z oferty PS Plus na marzec 2023

Jeśli zaopatrzysz się w tańsze doładowanie z powyższej promocji, zapłacisz jeszcze taniej niż widzisz poniżej.

PS-Store-doladowania
Promocja na doładowania portfela w PS Store.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie