PS Plus marzec 2024. Oto czas przejścia i oceny dla odchodzących gier

PS-Plus-Code-Vein
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Skoro wiemy już, jakie gry zostaną usunięte w marcu z katalogu PS Plus Extra, pewnie zastanawiacie się, za które tytuły zabrać się w pierwszej kolejności.

Wczoraj przedstawialiśmy listę gier opuszczających katalog PS Plus Extra w marcu 2024 roku. To siedem gier, wśród których znajdziemy Tchia czy Ghostwire: Tokyo. Wielu graczy odkłada przechodzenie interesujących tytułów “na później”, ponieważ katalog Extra jest pełny dobrych produkcji. Niestety, czasem trzeba zmienić plany i zająć się tymi, na które nie zostało wiele czasu. Zatem spójrzcie na poniższe zestawienie, przedstawione na Reddit, które być może będzie pomocne przy podejmowaniu decyzji, “co następne”.

PS Plus i odchodzące gry w marcu. W które zagrasz?

Jeśli chcecie szybko wbić platynę, powinniście zająć się takimi tytułami jak Haven, Tchia czy Outer Wilds. Tutaj zdecydowanie najszybciej uporamy się z zebraniem wszystkich pucharków. Najwięcej czasu poświęcimy natomiast na przejście takich gier, jak NEO: The World Ends with You, Code Vein oraz Civilization VI. Jeśli chcecie je ukończyć, radzimy brać się za już teraz.

Wszystkie gry z powyższej listy opuszczą katalog PS Plus Extra w dniu 19 marca, o godzinie 11:00 czasu polskiego. Co ciekawe, już pod koniec stycznia pisaliśmy o tym, które z gier mogą opuścić usługę w marcu. Powoływaliśmy się na “przewidywania” jednego z użytkowników forum Reddit, którego system często się sprawdza. Jeśli chodzi o odchodzące gry w marcu, przewidział on z powyższych siedmiu usunięcie Tchia, Ghostwire: Tokyo, Haven, Civilization VI oraz Neo: The World Ends with You. Czekamy teraz, aż poda swoje typy do odejścia w kwietniu. To na pewno da nam więcej czasu na przejście odkładanych na później tytułów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie