PS Plus na marzec 2024. Pierwsze wieści ze strony PlayStation

ghostwire-PS-Plus-marzec-2024
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oto pierwsze szczegóły dotyczące tego, co będzie się działo w ofercie PS Plus w marcu 2024 roku. Poznaliśmy 7 gier na PS5 i PS4, które zostaną usunięte z katalogu Extra w przyszłym miesiącu.

Tak to zwykle bywa, że w dniu udostępnienia nowych gier w PS Plus Extra i Premium, poznajemy też tytuły, które wylecą z usługi w następnym miesiącu. Jeśli ktoś chce przejrzeć listę dzisiejszych nowości w usłudze, niech zajrzy do tego newsa, a poniżej prezentujemy listę produkcji, z którymi należy się powolutku żegnać. W marcu z katalogu Extra odejdzie siedem gier, z Ghostwire: Tokyo na czele.

Takie gry stracimy w marcu. Oto odchodzące tytuły Extra

Użytkownicy forum Reddit podzielili się zrzutem ekranu z oficjalnej strony PlayStation. Na obrazku możemy zobaczyć gry, które szykują się do opuszczenia progu Extra. Zaglądając na karty poszczególnych tytułów w PS Store możemy zobaczyć dokładną datę ich usunięcia. Mamy więc czas do 19 marca, godziny 11:00 czasu polskiego, by się nimi nacieszyć.

  • Civilization VI
  • Tchia
  • Ghostwire: Tokyo
  • Haven
  • NEO: The World Ends with You
  • Code Vein
  • Outer Wilds
PS Plus marzec 2024 - gry, które opuszczą katalog Extra w dniu 19 marca
PS Plus marzec 2024 – gry, które opuszczą katalog Extra w dniu 19 marca.

Jak widać, wśród odchodzących tytułów mamy tak popularne produkcje, jak choćby Ghostwire: Tokyo. Ponadto pożegnamy uroczą grę przygodową Tchia, która rok temu trafiła do usługi PlayStation Plus w dniu swojej premiery. Fani strategicznych klimatów mają też ostatni miesiąc, by zakończyć zabawę w Civilization VI. Nie jest to typowo konsolowa produkcja, dlatego tym bardziej żal, że wyleci z usługi już w marcu. Szkoda będzie również Code Vein, czyli tytułu od twórców świetnej serii God Eater.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie