PS Plus dzisiaj z 3. nowymi grami, a abonament taniej o 44 zł

PS-Plus-marzec
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj zaczyna obowiązywać oferta PS Plus na marzec 2023. Zobacz, jakie gry można pobierać, a jeśli chcesz przedłużyć abonament, podrzucam również namiary na dobrą promocję.

Mamy w końcu upragniony pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza wymianę gier w PS Plus Essential na nowe. Żegnamy zatem tytuły z lutego i witamy kolejną ofertę, w której znalazł się m.in. Battlefield 2042.

Zanim jednak odświeżę Wam pamięć i przypomnę, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 można od dzisiaj pobierać, warto wspomnieć jeszcze o jednym. Gry odbierzecie tylko z aktywną subskrypcją. Jeśli jej nie masz, lub wkrótce wygaśnie i chcesz przedłużyć abonament, oto najtańsza opcja.

Nie przepłacaj za abonament PS Plus

W CDKeys płacisz za 12 miesięcy abonamentu PlayStation Plus Essential mniej o 44 zł. Dobra cena zważywszy na to, że w ostatnich miesiącach nieczęsto subskrypcja na region PL kosztuje poniżej dwóch stówek, nawet w promocji. Oto link:

Nowe gry w PS+. Oto oferta na marzec

Zatem można już pobierać nowe gry w Plusie. Tym razem mamy trzy tytuły (w zeszłym miesiącu mieliśmy cztery), ale naprawdę na poziomie:

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie