PS Plus na maj. Lista gier ponownie zaktualizowana, co za zamieszanie

PS Plus jest droższy i ma coraz mniej gier - skarżą się gracze
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kontynuujemy temat dotyczący zamieszania z ofertą PS Plus na maj 2023 dla progów Extra oraz Premium. Jedna z gier nie może się zdecydować, czy jest na liście, czy jaj tam nie ma.

Wczoraj pisałem o zniknięciu jednej gry z zapowiedzi oferty PS Plus maj 2023 dla progów Extra i Premium. Tytuły ujawniono na oficjalnym blogu PlayStation i dosyć szybko wyrzucono z artykułu przedstawiającego gry naprawdę fajną produkcję. Dzisiaj… ponownie dodano ją do treści, choć bez żadnego opisu. Na szybko.

Tanie doładowania do PS Store – promocja

PS Plus maj 2023 i “niezdecydowane” Story of Seasons

Mowa o Story of Seasons: Friends of Mineral Town na PlayStation 4. Gra początkowo była dostępna na oficjalnej liście, ale z opisem innej części serii. Tytuł usunięto z zapowiedzi, lecz teraz ponownie się tam znalazł. Tylko że widzimy jedynie mnazwę gry oraz grafikę, podczas gdy pozostałe zapowiedzi posiadają oprócz tego szczątkowy opis.

Można zatem powiedzieć, że Story of Seasons: Friends of Mineral Town pojawi się w PS Plus na maj, lecz dziwi fakt, że samo przedstawienie oferty przebiega z takim zamieszaniem.

Gra pozwala nam wcielić się w farmera, który musi zadbać o plony oraz zwierzęta, by przywrócić świetność gospodarstwie odziedziczonym po zmarłym dziadku.

Kto chce przejrzeć pełną listę gier, jakie pojawią się w PlayStation Plus na maj w progach Extra oraz Premium, niech zajrzy do naszej wcześniejszej wiadomości. W tym miesiącu czeka na nas naprawdę sporo dużych i ciekawych tytułów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie