PS Plus dostał dzisiaj grę premierę. Recenzje pokazują, że to prawdziwy hit

PS-Plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród nowych gier z oferty PS Plus na maj dla progów Extra i Premium, znajdziemy grę premierę. Pierwsze recenzje tytułu są szalenie pozytywne. Zatem warto pobrać i zagrać jeszcze dzisiaj.

Choć oferta PS Plus na maj 2023 dla subskrybentów Extra i Premium zawiera sporo gier AAA, to większość z Was pewnie je ukończyła. Dlatego zapewne wiele osób zechce wypróbować coś nowego. Na szczęście wśród dodanych właśnie gier jest jedna premiera. I jak się okazuje, naprawdę mocna. Każdy, kto posiada aktywnego Plusa, może ją pobrać. Jeśli kończy się Tobie subskrypcja lub chcesz ją kupić w promocji, służę pomocą:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Humanity z oferty PS Plus ze świetnymi recenzjami

Wspomniana premiera w PlayStation Plus to zręcznościowo-logiczna gra Humanity. Musimy w niej kontrolować tłum ludzi i przeprowadzić motłoch przez mapę z punktu A do punktu B. Żeby było bardziej absurdalnie, nasze zadanie wykonujemy jako uroczy piesek.

Serwis Metacritic zebrał już 11 recenzji tytułu w wersji na PlayStation 5. Średnia jest bardzo wysoka i wynosi 84/100. Zdecydowana większość recenzentów dała Humanity ocenę 85/100 lub wyższą. Czym tytuł zasłużył sobie na tak wysokie noty?

Wśród plusów wymieniono przede wszystkim pomysłowo opracowane poziomy, gdzie cel możemy osiągnąć na różne sposoby. Minimalistyczna grafika współgra ze ścieżką dźwiękową, a gra tak wciąga, że już po chwili nie można się od niej oderwać. Dla fanów gier logicznych, to pozycja obowiązkowa. To, co może przeszkadzać czasem podczas zabawy, to poziom trudności.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie