PS Plus z bonusową grą i 14. DLC, również w Polsce. Można pobierać

PS-Plus-PS5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Okazuje się, że do oferty PS Plus maj 2023 dla progów subskrypcji Extra oraz Premium dołączyła jeszcze jedna, wcześniej nieogłoszona gra. Mogą ją pobrać posiadacze konsol PS5 i PlayStation 4.

Od wczoraj możemy pobierać gry z oferty PS Plus maj 2023. Jeśli śledzisz nasze informacje, to zapewne wiesz, jak niechlujnie ją ogłoszono. Była znikająca gra, a inny tytuł nagle został ograniczony do regionów Azji oraz Japonii. Ale po tym wszystkim okazuje się, że nie jest źle, ponieważ niespodziewanie do majowej oferty dołączył bonusowy tytuł. I to dla każdego, można go pobrać również w Polsce wraz z pakietem dodatków. A kto chce dopiero kupić abonament, przedłużyć go lub zaoszczędzić na grach w PS Store, niech korzysta z poniższej okazji:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

PS Plus w maju 2023 ze świetnym bonusem

Artykuł ogłaszający ofertę na oficjalnym blogu PlayStation ponownie został zaktualizowany. Dzięki temu dowiedzieliśmy się o dodatkowej grze na maj. Druga wiadomość płynąca z aktualizacji jest taka, że jeden z tytułów będzie dostępny tylko poprzez streaming. Ale po kolei.

Bonusowa gra w PlayStation Plus na maj to Story of Seasons: Pioneers of Olive Town. Do tego dostajemy obszerny Expansion Pass Set. Całość pobierzesz w PS Store pod tym adresem. Jeśli chodzi o “podstawkę”, mamy do czynienia z grą rolniczą, w której sadzisz rośliny, hodujesz zwierzęta, rozwijasz relacje i poznajesz mieszkańców swojego nowego domu. Zestaw 14 DLC to jeszcze więcej zawartości, dzięki nowym postaciom, kostiumom oraz zadaniom fabularnym.

Niestety okazuje się, że pierwsza odsłona serii, Friends of Mineral Town, ma być dostępna jedynie poprzez streaming. Podano tak na oficjalnym blogu PlayStation.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie