PS Plus “wyrzuci” jutro 4 gry. Ostatnia doba, by je odebrać i zachować

PS-Plus-grudzien-2022
Newsy PS4 PS5

Jutro pierwszy wtorek miesiąca, a więc zmiana gier w ofercie PS Plus. Mamy zatem ostatnie chwile, by przypisać do swojego konta tytuły z lutego.

Tylko do 7 marca możesz przypisać do konta gry z oferty PS Plus na luty. Wspomnianego dnia, około południa, odejdzie ona w niepamięć, ponieważ zacznie obowiązywać oferta na nowy miesiąc.

PS Plus – przedłuż abonament na rok za 195 zł

Zanim przypomnę, jakie gry na PS5 oraz PlayStation 4 są do odebrania, podrzucę Wam naprawdę świetną promocję na Plusa. Abonament na 12 miesięcy w progu Essential możesz kupić za 195 zł z groszami. Oszczędzamy tym samym około 45 zł, ponieważ w PlayStation Store płacimy za rocznego Plusa równe 240 zł. Promocja pochodzi ze sprawdzonego sklepu CDKeys. Oto link:

PlayStation Plus luty 2023 – te gry odchodzą z usługi:

Jak wspomniałem, do 7 marca można odebrać odchodzące gry z lutego:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

To naprawdę warte uwagi produkcje, jeśli jeszcze ich nie znasz!

Daj znać, jak oceniasz gry z oferty PlayStation Plus na luty.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie