Oto wszystkie dodatki do gier z oferty PS Plus na luty 2023

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nowa oferta PS Plus od dzisiaj obowiązuje i możemy pobierać aż cztery produkcje. Do dwóch można dokupić dodatki, by jeszcze bardziej wzbogacić rozgrywkę. Oto one.

Jeśli pobierasz gry z oferty PS Plus luty 2023, to zobacz, czy nie zaopatrzyć się w dodatki do niektórych tytułów. Od dzisiaj możemy dodawać do biblioteki OlliOlli World, Evil Dead: The Game, Mafia Definitive Edition oraz Destiny 2 Beyond Light. W PS Store znajdziemy DLC do dwóch pierwszych gier, które wymieniłem.

PS Plus i gry na luty. Jakie dodatki można dokupić?

PS-Store-doladowania
KUP DOŁADOWANIE DO PS STORE W PROMOCJI W INSTANT GAMING

Jeśli chodzi o OlliOlli World, możesz dokupić dwa dodatki wprowadzające do gry nowe światy. DLC są dostępne osobno (po 45 zł każdy) lub w pakiecie Expansion Pass, który jest obecnie w promocji. Wówczas za 2 DLC płacisz 55,20 zł. Oto link:

Kto zamierza natomiast pobawić się przy Evil Dead: The Game, ma do wyboru sporo dodatków zawierających postacie oraz stroje. Oto pełna lista:

Mafia Definitive Edition nie posiada żadnych dodatków, a Destiny 2 Beyond Light… samo jest dodatkiem do podstawowej wersji gry, która jest darmowa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie