Gangsterski hit dzisiaj w PS Plus. Trzy gry do odebrania w ofercie na listopad

Mafia-2-PS-Plus-gra
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony udostępnia dzisiaj nową ofertę PS Plus Essential na listopad. W puli gier na PS5 i PS4 tytuł akcji z gangsterami, obcy oraz potężny łotr.

Dzisiaj pierwszy wtorek miesiąca (7 listopada), zatem Sony udostępnia nową ofertę PS Plus w progu Essential. Do odebrania czekają naprawdę przyzwoite gry, choć nie są to “nowości” i wielu graczy mogło ograć część z nich. Jednak i tak warto dodać je do swojej biblioteki, skoro i tak płacimy za abonament. A no właśnie… komu kończy się subskrypcja lub chce po prostu doładować portfel w PS Store taniej, niech korzysta z promocji na karty PSN:

Jakie gry pobierzemy w PS Plus Essential na listopad 2023?

Nie wiesz, co czeka w ofercie? Więc zerknij na poniższą listę oraz trailer nowych gier w usłudze.

  • Mafia II: Definitive Edition (PS4)
  • Dragon Ball: The Breakers (PS4)
  • Aliens Fireteam Elite (PS5/PS4)

Wymienione gry zostały dzisiaj udostępnione i mamy czas, by dodać je do biblioteki, aż do 5 grudnia. Najlepiej jednak zrobić to od razu, by nie zapomnieć i nie stracić okazji. Kto będzie chciał od razu pobrać wszystkie tytuły, potrzebuje na PlayStation 5 dokładnie 87,13 GB wolnego miejsca na SDD. Z kolei na PS4 wszystkie gry ważą 84.726 GB.

Jestem ciekaw, czy podobają się Wam nowe gry w PS Plus. Mamy tutaj przede wszystkim doskonały tytuł Mafia 2 w odświeżonej wersji. Nie dość, że kultowa gra doczekała się lepszej grafiki, to w pakiecie dostajemy wszystkie wydane do niej dodatki. Oprócz pomniejszych DLC, są tutaj również fabularne rozszerzenia Zdrada Jimmy’ego, Wendetta Jimmy’ego oraz Przygody Joe.

Gra z obcym to natomiast kooperacyjna strzelanka z widokiem TPP, w której walczymy z ksenomorfami w ramach czterech kampanii fabularnych. Kto jednak woli trzymać się od tych paskudztw z daleka, może spróbować szczęścia w asymetrycznej grze multiplayer Dragon Ball: The Breakers. Tutaj jeden gracz wciela się w potężnego łotra, a pozostała siódemka w nieszczęśników zmykających przed czystym złem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie