PS Plus listopad 2023. Nie spodziewaj się zapowiedzi w tym miesiącu

ps-plus-gry-oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zapewne czekacie na odpowiedź, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 trafią do oferty PS Plus Essential na listopad 2023. Oficjalna zapowiedź przyjdzie później niż zazwyczaj.

Wciąż możemy pobierać gry z październikowej oferty PS Plus, lecz kto z Was już nie zastanawia się, jakie tytuły przyniesie listopad? Utarło się, że Sony podaje następną ofertę Essential w ostatnich dniach mijającego miesiąca. Jednak zdarzają się wyjątki i właśnie z nim będziemy mieli do czynienia obecnie. Przy okazji – jeśli chcecie przygotować się na zapowiedź i przedłużyć sobie abonament, skorzystajcie z promocji na doładowania portfela w PS Store:

PS Plus Essential na listopad 2023. Kiedy zapowiedź?

Sony kieruje się jasną zasadą odnośnie ujawniania kolejnych ofert PlayStation Plus Essential. Lista gier jest podawana w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca. I zwykle kalendarz układa się tak, że poznajemy szczegóły nadchodzącej oferty w miarę szybko.

Z listopadową ofertą będzie inaczej. Ze względu na to, że pierwszy wtorek listopada przypada dopiero na siódmy dzień tego miesiąca, Sony ujawni ofertę dopiero 1 listopada, tuż po godzinie 17:30. Oczywiście od wspomnianej reguły zdarzały się wyjątki, jednak niezmiernie rzadko. Zatem nie czekajcie na ujawnienie nowej oferty PS Plus w tym miesiącu, bo to się po prostu nie zdarzy. No może… że zdarzy się cud.

Przypomnę jeszcze, że obecna oferta na październik pozwala pobrać trzy gry:

  • The Callisto Protocol : PS4 : 58.486 GB / PS5 : 48.504 GB
  • Farming Simulator 22 : PS4 : 19.658 GB / PS5 : 16.360 GB
  • Weird West : PS4 : 4.188 GB / PS5 : 4.186 GB
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie