Oferta PS Plus lipiec 2023. Gry na PS5 i PS4 – kiedy je poznamy?

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zaczynamy odliczanie do ujawnienia oferty PS Plus lipiec 2023. Sony jak zwykle udostępni nam trzy gry, które odpalimy na PS5. We wszystkie lub część produkcji zagramy też na PlayStation 4.

Ciekaw jestem, jakie gry na PS5 oraz PS4 trafią do oferty PS Plus lipiec 2023. Póki co, nie mamy żadnych przecieków na ten temat, zatem pozostaje nam cierpliwie czekać do dnia ogłoszenia. Oczekując, możemy odnowić sobie bądź przedłużyć abonament w promocji. Wystarczy doładować portfel w PS Store tańszymi kartami z Instant Gaming:

Data ujawnienia oferty PS Plus lipiec 2023

Sony ma w zwyczaju przedstawiać nową ofertę PS+ w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Zatem już 28 czerwca poznamy oczekiwane szczegóły. Gry będziemy mogli z kolei pobierać od 4 lipca. Do tego czasu mamy okazję dodawać do biblioteki tytuły z oferty czerwcowej.

Warto z niej skorzystać, ponieważ to trzy naprawdę udane gry:

  • NBA 2K23 (PS4/PS5)
  • Jurassic World Evolution 2 (PS4/PS5)
  • Trek to Yomi (PS4/PS5)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie