PS Plus w lipcu w dobrej promocji. Taniej nawet o 88 zł

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Abonament PS Plus możesz kupić w PS Store o wiele taniej niż myślisz. Do tego zniżki na wszystkie gry na PS5 i PS4. Warto skorzystać właśnie teraz, gdy ceny kart doładowujących portfel poszły w dół.

Nieważne czy chcesz kupić PS Plus, grę lub dodatek w PS Store, możesz oszczędzić na takich zakupach. Sposobem są tanie karty, którymi doładujesz fundusze w portfelu. A dzisiaj możemy skorzystać z jeszcze większej promocji na takie karty. W sklepie Instant Gaming przeceniono wszystkie o kolejne kilka złotówek. I tak za kartę 100PLN płacimy nie 89 zł, a jedynie 81 zł. Cena karty 200PLN spadła z 173 zł do 164 zł, a równie popularne 140PLN kosztuje teraz 114 zł z groszami zamiast 122 zł.

PS Plus i wszystko w PS Store taniej. Doładuj konto kartami z promocji

Sami zobaczcie, na przykładzie rocznych abonamentów PS+ Essential, Extra oraz Premium, ile można oszczędzić:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Polecam ten sposób nie tylko do kupna abonamentu PlayStation Plus, lecz również do jego przedłużenia lup upgrade’u na wyższy poziom.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie