PS Plus kwiecień 2023. Gra na PS5 i PS4, która pojawi się w ofercie

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony ujawniło już jedną grę z oferty PS Plus kwiecień 2023. To sieciowy shooter połączony z budowaniem twierdzy. Pozostałe tytuły poznamy 29 marca.

Oferta PS Plus kwiecień 2023 zostanie przedstawiona w całości już jutro, 29 marca tuż po godzinie 17:30. Zapraszam wtedy na nasza stronę, gdzie od razu opublikuję listę tytułów. Lecz jedna gra jest już pewna i o niej poniżej. A kto chce przygotować się na pobieranie nowej oferty, niech pamięta o aktywnej subskrypcji. Jeśli kończy się Tobie abonament, lub jeszcze go nie masz, kup 12 miesięcy PS+ w promocji.

PS Plus na 12 miesięcy taniej o 44 zł (przedłużenie lub aktywacja)

Sprawa jest prosta. PS+ Essential na rok kosztuje w PS Store równe 240 zł. W zaufanym sklepie CDKeys zapłacisz 195 zł z groszami. Klucz otrzymasz tuż po dokonaniu płatności na maila i aktywujesz go w PS Store. Zatem zapraszamy na promocję:

PlayStation Plus na kwiecień – pierwsza gra to Meet Your Maker

W ofercie na kwiecień znajdziemy premierę w postaci gry Meet Your Maker. To tytuł, który debiutuje 4 kwietnia, czyli w dniu, w którym nowa oferta PS+ zostanie udostępniona do pobrania. Za grę odpowiadają twórcy popularnego Dead by Daylight. Co ważne, ich nowa gra będzie dostępna w Plusie dla posiadaczy PS5 oraz PlayStation 4.

Meet Your Maker zapowiada się dosyć ciekawie. To gra akcji, w której z jednej strony zajmujemy się budowaniem twierdzy, a z drugiej atakami na twierdze przeciwnika. Warto dodać, że możemy działać w pojedynkę lub w kooperacji z innym graczem.

Celem gry jest pozyskanie surowca Genmatu. Ten niezwykle cenny pierwiastek zdobędziemy wtedy, gdy przedrzemy się przez twierdzę przeciwnika. Łatwo nie będzie, ponieważ przy budowaniu “bunkra” można skorzystać z szeregu pułapek i rozstawić na całym terenie strażników. Fajnie zapowiada się to, że sami wyznaczymy rewiry dla każdego strażnika, które będzie przemierzał. Ponoć można to zaplanować naprawdę szczegółowo.

Jeśli natomiast w naszej twierdzy pojawi się nieproszony gość, to tylko się modlić, by nie dotarł do naszego Genmatu. Gdy polegnie, otrzymamy odpowiednie nagrody, które jeszcze nas umocnią.

Oto gameplay z Meet Your Maker, gry z PS+ na kwiecień 2023

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie