Nowa fabuła i misje do gier z PS Plus na kwiecień. Dodatki w promocji za kilka złotych

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus na kwiecień dla progów subskrypcji Extra i Premium jest naprawdę mocna. A tak się składa, że do jednych z najlepszych gier tego miesiąca można dostać dodatki w promocji. Za śmieszne pieniądze.

Nie wiem jak Ty, ale z całej nowej oferty PS Plus Extra najbardziej przypasowały mi takie tytuły jak The Evil Within, Wolfenstein II: The New Colossus oraz Kena: Bridge of Spirits. I tak się składa, że do pierwszej z wymienionych gier można kupić taniutko aż trzy dodatki fabularne. Do Wolfensteina mamy natomiast jeden dodatek w promocji. Szkoda, że Digital Deluxe Upgrade do Kena nie został przeceniony, ale w tym przypadku można kupić tańszą kartę dodającą fundusze portfela do PS Store. Zresztą, tanie karty to dobry pomysł na wszystkie zakupy w sklepie PlayStation, zatem spójrzcie na promocje z Instant Gaming. Zaraz pod ofertą, zobaczycie polecane dodatki do wspomnianych gier.

Promocja na doładowania portfela w PS Store

Promocja na dodatki do gier z PS Plus na kwiecień

Polecam zaopatrzyć się w dodatki do The Evil Within oraz Wolfenstein II: The New Colossus. Trzy DLC do horroru dodają nowe postacie, wrogów i wątki fabularne. Możemy wcielić się w postać detektyw Juli Kidman, tajemniczej partnerki Sebastiana Castellanosa. Jest również Powiernik walczący na arenach z widokiem z pierwszej osoby. W przypadku Wolfensteina dostajemy za 18 zł możliwość wcielenia się w Jessicę Valiant, byłą agentkę BSS i zabójczynię, znaną również jako Agentka Cicha Śmierć.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie