Klasyk z PS Plus dostał funkcję, która „zmienia wszystko”

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy robią podejście do Syphon Filter: Dark Mirror. Tytuł obecny w PS Plus Premium otrzymał niesamowicie ważny update.

Syphon Filter: Dark Mirror otrzymał patch 1.02. Nie wprowadza on żadnej nowej zawartości, nic nie zmienia w zasadach gry, nie mamy poprawionej grafiki ani innych „bajerów”. Szczerze, to nawet bym się nie spodziewał, że do tak starej gry dostaniemy coś takiego. Więc dlaczego po aktualizacji sypią się komentarze „To zmienia wszystko”?

Oszczędzaj na abonamencie PS Plus dzięki tanim doładowaniom

Syphon Filter: Dark Mirror dostał obsługę prawego drążka!

Gra doczekała się wsparcia dla prawego analogowego drążka. Okazało się, że jest to wielce pożądana funkcja, która niesamowicie usprawnia celowanie. Komentarze na Reddit pokazują, że znaczna część graczy na to czekała. Pojawiają się głosy, że każda starsza gra powinna dostać podobny update, jeśli w pełni nie obsługuje analogów.

Gra Syphon Filter: Dark Mirror została pierwotnie wydana na przenośnej konsoli PSP (PlayStation Portable), a dopiero rok później pojawiła się na PS2. W marcu tego roku w PS Store pojawiła się wznowiona edycja na PS5 i PlayStation 4. Kultowego klasyka wzbogacono już wtedy o lepszą jakość obrazu, możliwość przewijania, szybki zapis i niestandardowe filtry wideo. Po najnowszej aktualizacji, doszło do tego wsparcie dla prawego drążka analogowego.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie