PS Plus z niespodzianką. Pobieraj w końcu grę, która była „zablokowana” przez miesiące

PS-Plus-Extra-Trine-4
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nie raz spotkałem się z narzekaniem graczy, którzy widzieli w PS Store grę Trine 4, ale nie mogli jej pobrać w ramach subskrypcji PS Plus Extra. Błąd w końcu naprawiono. Jest też dodatek z bonusowym poziomem za darmo.

Jeden z użytkowników forum Reddit przyniósł dobrą nowinę. A dotyczy ona Trine 4, które jest obecne w katalogu gier PS Plus Extra. Momo że obecne, przez wiele miesięcy niektórzy narzekali, że tytułu nie można pobrać na dysk konsoli.

Trine 4 z PS Plus Extra już naprawione

Po bardzo długim okresie nerwów, fani uniwersum Trine mogą pobrać z Plusa czwartą odsłonę serii.

Sony naprawiło problem z Trine 4, którego nie można było pobrać przez miesiące.

Reddit

Jeśli udało się Wam pobrać tytuł, warto do niego dobrać za darmo dodatek, który również czeka w PlayStation Store. To bonusowy poziom Toby’s Dream. Oto linki do gry oraz DLC:

Czwarta część Trine to ponowne spotkanie z trójką bohaterów. Tym razem mag Amadeusz, rycerz Pontiusz i złodziejka Zoya muszą wyzwolić Księcia Seliusza. Tak przedstawiono fabułę gry w sklepie PlayStation: Książę Seliusz cierpi na intensywne koszmary. Ze względu na jego magiczne talenty te potworne sny przenikają do rzeczywistości, siejąc spustoszenie na jawie. Amadeusz, Pontiusz i Zoya muszą odnaleźć cierpiącego księcia i rozwiązać tę dramatyczną sytuację zanim świat zostanie pogrążony w cieniu Mrocznego Księcia.

Jeśli chodzi o wspomniany dodatek za darmo, wprowadza on do gry specjalny poziom bonusowy. Pomagamy tutaj pieskowi, który musi odnaleźć wszystkie skarby, poukrywane w zamku i ogrodzie. Aby otrzymać dostęp do tego etapu, musisz najpierw ukończyć poziom Sen Księcia w Trine 4: The Nightmare Prince, a następnie wybrać Sen Toby’ego na liście wyboru poziomów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie