PS Plus Extra na luty 2024 – oto gry, które są marzeniami posiadaczy PS5 i PS4

Forspoken-ps-plus-luty
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dokładnie w Walentynki poznamy oficjalną ofertę PS Plus luty 2024 dla progów Extra i Premium. Gracze już wiedzą, jakie tytuły chcą dostać. Oto trzy najbardziej pożądane gry na PS5 i PlayStation 4.

Zbliżamy się do ogłoszenia gier Extra i Premium z oferty PS Plus luty 2024. Sony odsłoni karty w Walentynki, tuż po godzinie 17:30. Naturalnie od razu opublikujemy listę na naszej stronie, byście mogli poznać nadchodzące tytuły najszybciej jak to możliwe. Zanim to nastąpi, możemy spojrzeć na przewidywania oraz życzenia społeczności PlayStation, która na forum Reddit po raz kolejny bawi się w typowanie gier z nadchodzącej oferty. Szczerze mówiąc, ich marzenia są naprawdę ciekawe i sami chcielibyśmy, żeby choć w części się spełniły.

Co w PS Plus Extra na luty? Oto marzenia graczy

Jak zawsze, forumowicze przerzucają się tytułami i pada ich naprawdę sporo. Jednak wśród typów wyjątkowo często pojawiają się trzy gry, wśród których najczęściej wymieniamy Resident Evil 3. I można powiedzieć, że jest to największe marzenie posiadaczy konsol. Chodzi oczywiście o remake kultowej produkcji Capcom, który został wydany w kwietniu 2020 roku. Cóż, jeśli w tym miesiącu z katalogu Extra odchodzi 10 gier, a w tym Resident Evil VII, to może w zamian dostaniemy wspomnianą odświeżoną trójkę?

Na drugim miejscu pojawia się Sifu, czyli odwieczne marzenie posiadaczy abonamentu PS Plus. Jeszcze niedawno gra posiadała darmowy trial dla abonentów Premium. Teraz, gdy został już zablokowany w sklepie PlayStation, gracze liczą na dodanie pełnej wersji do katalogu Extra.

Na koniec mamy marzenie w postaci Forspoken, czyli przygodowej gry akcji TPP z elementami RPG, która miała swoją premierę w styczniu 2023 roku. Pamiętacie, jak Sony zaznaczało, że zamierza wrzucać do Plusa większe gry, które są przynajmniej rok po premierze? No to teraz konsolowcy mocno liczą na spełnienie obietnicy w postaci właśnie Forspoken.

A jakie gry Wy chcecie dostać w PS+ Extra na ten miesiąc? Czy powyższe typy społeczności Reddit przyjęlibyście z otwartymi ramionami?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie