PS Plus i znowu niejasna sytuacja z grami. Zobacz, co zauważono w zakładce „Ostatniej szansy”

PS-Plus-gra-Metro
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Z katalogu gier PS Plus Extra mogą zniknąć kolejne dwa tytuły, o których jeszcze nie wiedzieliśmy. Niestety, to bardzo dobre gry, więc będzie ich żal.

Kolejne gry z PS Plus Extra zostaną usunięte w lutym. Póki co, wiemy o dziewięciu produkcjach, które otrzymały datę opuszczenia usługi (lista poniżej). Lecz ktoś zauważył, że mogą dołączyć do nich kolejne…

PS Plus Extra bez Metro Exodus i Saint Row The Third Remastered?

Jeden z użytkowników forum Reddit podzielił się zdjęciem, na którym widać, że w zakładce Last Chance to Play znalazły się gry Metro Exodus oraz Saint Row The Third Remastered. Jeśli wejdziemy do PS Store i zerkniemy na karty wspomnianych tytułów, nie znajdziemy tam dat usunięcia z usługi. Lecz to wcale nie znaczy, że nie pojawią się one tam jutro lub za kilka dni. Spotkałem się juz z taką sytuacją, gdzie najpierw wrzucono gry do zakładki „ostatniej szansy”, a dopiero po jakimś czasie karty tytułów zostały zaktualizowane.

Wracając jednak do wątku z Reddit… Inni użytkownicy forum piszą, że nie widzą tych tytułów w Last Chance to Play. Są też tacy, którzy po prostu… nie widzą samej zakładki. Tak, bałagan trwa.

Zatem nie jest to jeszcze pewne na 100 procent, lecz możemy się spodziewać, że wkrótce ogłosimy oficjalnie, iż Metro Exodus i Saint Row The Third Remastered znikają z katalogu PlayStation Plus Extra. Może to nastąpić 21 lutego.

PS Plus Extra – potwierdzone gry, które opuszczą usługę 21 lutego 2023

  • Agatha Christie The ABC Murders
  • The Book of Unwritten Tales 2
  • Grand Theft Auto Vice City The Definitive Edition
  • Pure Farming 2018
  • Rad Rogers (tylko USA)
  • Sine Mora EX
  • Skydrift Infinity
  • Sparkle Unleashed
  • The Turing Test
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie