Pobieraj pierwszą grę z oferty PS Plus Extra na listopad 2023

PS-Plus-listopad-Teardown
Newsy PlayStation Plus PS5

Sony udostępniło właśnie świeżutką premierę w ofercie PS Plus Extra. To pierwszy tytuł na listopad, który możemy pobierać w wyższych progach abonamentu.

Śpieszymy z najświeższymi wieściami dotyczącymi oferty PS Plus Extra na listopad 2023. Sony obiecało nam w tym miesiącu jedną grę premierę i obietnicy dotrzymało. Debiutująca dzisiaj na konsoli PlayStation 5 wybuchowa gra Teardown pojawiła się właśnie w PS Store. Tym samym możemy ja pobrać, jeśli posiadamy abonament Extra lub Premium. Grę znajdziecie pod tym linkiem.

Dzisiaj cała lista gier z PS Plus Extra i Premium na listopad 2023

Przypominamy również, że dzisiaj tuż po godzinie 17:30 Sony ujawni pełną i oficjalna listę gier na listopad, które trafią do wyższych progów Plusa. Od razu znajdziecie listę i szczegóły na naszej stronie.

Teardown jest wyjątkiem, jeśli chodzi o udostępnienie gier Extra w tym miesiącu. Otrzymaliśmy ją wcześniej, a pozostałe tytuły będą możliwe do pobrania od najbliższego wtorku, który przypada na 21 listopada.

Jesteśmy ciekawi, czy w nowej ofercie zobaczymy jakieś „grube ryby”. Choć czasem lepiej jest dostać coś mniejszego, lecz po prostu grywalnego. Udostępniony już Teardown z pewnością zalicza się do gier udanych, zatem proszę nie kręcić nosem i najpierw ją wypróbować przed wydaniem osądu.

To gra zręcznościowo-logiczna FPP od studia Tuxedo Labs. Tytuł zadebiutował 15 listopada na konsoli PS5 oraz Xbox Series, lecz wcześniej został wydany na PC. Dlatego wiadomo, że jest to bardzo udana produkcja, która pozwala nam przygotować napad idealny w symulowanym, w pełni zniszczalnym wokselowym świecie. Jak pisaliśmy w naszej publikacji dotyczącej gry, zabawa jest wybuchowa i pełna różnorodnych wyzwań:

Czasem dostaniemy cynk o sejfie wypchanym dolarami, fantach pochowanych pod podłogą, a nieraz jakiś narwaniec opłaci nam dniówkę za utopienie luksusowych samochodów u sąsiada. Jak to się mówi – klient nasz Pan! Złapiemy za narzędzia pracy i krok po kroczku będziemy zyskiwać renomę na mieście i pieniądze we własnym sejfie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie