Sony chwali się pierwszą grą z PS Plus Extra na listopad 2023. Złodziej, który zdetonuje cały świat

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Spójrzcie na wybuchowy i wypełniony zniszczeniem trailer gry, która w listopadzie trafi do oferty PS Plus Extra. Tytuł będzie dostępny również dla abonentów Premium.

Kto jeszcze pamięta, ze pod koniec września Sony przedstawiło grę, która w listopadzie znajdzie się w katalogu PS Plus Extra? No właśnie… dawno to było, dlatego Japończycy odświeżają nam pamięć dużym zwiastunem Teardown. Coś czuję, że choć nie jest to gra dużego kalibru, to spodoba się posiadaczom konsol PlayStation i osiągnie niemały sukces dzięki PS Plus.

Teardown to premierowa nowość w PS Plus na listopad

Nieczęsto Sony umieszcza w swojej usłudze gry premiery. W tym miesiącu otrzymamy jednak tytuł, który od pierwszego dnia dostępności na konsoli PS5 wyląduje również w Plusie. I już wiadomo, że nie będzie to jakiś crap, tylko gra naprawdę godna uwagi. Teardown jest dostępny od zeszłego roku na PC. Jeśli spojrzymy na kartę gry na platformie Steam, to zobaczymy przytłaczająco pozytywne opinie od graczy. Również na Metacritic produkcja została oceniona wysoko. Średnia z 20 recenzji wynosi 80/100.

15 listopada Teardown debiutuje na PS5 oraz Xbox Series. Jak wspomniałem, od dnia premiery będziemy mogli pobierać tytuł w PS Plus Extra. To, co szczególnie spodobało się graczom w opisywanej produkcji, to masowa destrukcja wszystkiego, co tylko zobaczymy na ekranie. Właśnie na tym aspekcie skupia się nowy zwiastun, który udostępniło Sony.

Żeby nie było, nie chodzi tutaj jedynie o bezmyślne niszczenie. Odpalając Teardown wcielimy się w złodzieja, a naszym zadaniem będzie planowanie, a następnie przeprowadzanie kradzieży. Wysadzimy sejfy, a nawet całe budynki, będziemy kraść samochody i drogocenne przedmioty. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie