PS Plus w lipcu może jeszcze dostać którąś z tych gier

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliżamy się do ujawnienia oferty PS Plus lipiec 2023 dla progów usługi Extra oraz Premium. Można przypuszczać, że na liście znajdzie się chociaż jedna gra z poniższej listy.

Za dwa dni poznamy oficjalnie ofertę PS Plus na lipiec dla subskrybentów Extra oraz Premium. Choć nie mamy żadnych przecieków na temat ewentualnych gier, można przypuszczać, że dostaniemy jakiś tytuł, który odchodzi w tym miesiącu z Xbox Game Pass. W zeszłych miesiącach mieliśmy takie sytuacje i to nie raz.

Tańszy PS Plus i gry w PS Store z kartami doładowującymi:

Chcesz, by jakaś z tych gier trafiła do PS Plus Extra?

W tym miesiącu usługę Xbox Game Pass opuści kilka gier. Oto lista:

  • Spelunky 2
  • Empire of Sin
  • Matchpoint Tennis Championships
  • Road 96
  • Omori
  • DJMAX Respect V
  • Olija
  • Exo One
  • PAW Patrol The Movie Adventure City Calls

W PS Plus Extra znajdziemy już gry z serii Psi Patrol. Kto wie, może kolejna zostanie dodana w lipcu, skoro opuszcza Xbox Game Pass. Dobrze byłoby zobaczyć w usłudze Sony również kapitalne Spelunky 2.

Przypominam, że dodawanie gier do PS Plus Extra, po opuszczeniu konkurencyjnego Game Passa, to żadna fantazja ani nowość. Ostatnio w Plusie zobaczyliśmy przecież Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, które dopiero co wypadło z XGP. Były też miesiące, kiedy to PS+ przejmował nie jedną, a kilka gier po konkurencji. W marcu niemal połowa z nowych gier w Plusie to tytuły, które usunięto z Xbox Game Pass. PS Plus Extra przejął wówczas sześć tytułów od posiadaczy XGP. Spośród 14 produkcji, blisko połowa była wcześniej dostępna we wspomnianej usłudze Microsoftu: Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Immortals Fenyx Rising, Life is Strange 2, Untitled Goose Game, Rage 2 oraz Haven.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 12 lipca po południu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie