PS Plus Exclusive to nowość zauważona w menu PS5

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony najwyraźniej testuje pewną nowość związaną z grami w PS Plus. Sprawa wyszła na jaw dzięki jednemu z użytkowników forum Reddit.

Na Reddit pojawił się wątek, który załączam poniżej. Jego autor postanowił zapytać społeczność o dopisek “PS Plus Exclusive”, który zauważył przy jednym z tytułów.

Promocja na PS Plus. 12 miesięcy abonamentu za 195 zł (kodem można przedłużyć subskrypcję)

PS Plus Exclusive – czym Sony oznaczy takie gry?

Jak możemy zobaczyć na screenie dołączonym do wpisu z Reddit, dopisek “PlayStation Plus Exclusive” pojawił się przy grze Outer Wilds. Widać go pod tytułem gry, kiedy najedziemy na kafelek tytułu w menu PS5. Tylko dlaczego tam się pojawił? Możliwe, że Sony w ten sposób zamierza wyróżniać tytuły, które są dostępne w Plusie, a nie ma ich w abonamentach od konkurencji. W przypadku Outer Wilds, tytuł nie jest obecny w Xbox Game Pass.

Oznaczenie jest prawdopodobnie testowane i póki co nie mamy pewności, kiedy zostanie wprowadzone na stałe. Można się również jedynie domyślać, że zobaczymy je przy grach, które nie są dostępne w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie