Za 24 godziny już nie dostaniesz tych gier w PS Plus

PS-Plus-sierpien-gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Została ostatnia doba, by odebrać gry na PS5 i PS4, które odchodzą z PS Plus Essential. Zatem dodaj je do biblioteki póki możesz. Jutro oferta wrześniowa zostanie zastąpiona październikową.

Dokładnie 3 października o godzinie 11:00 stracisz możliwość, by przypisać do swojej biblioteki gry z oferty PS Plus Essential na wrzesień 2023. To trzy warte uwagi produkcje, za które normalnie zapłaciłbyś w PS Store dokładnie 562 zł. Pamiętaj, że gry możesz odebrać jedynie pod warunkiem posiadania aktywnej subskrypcji Essential, kosztującej 295 zł. Kupisz lub przedłużysz ją znacznie taniej, korzystając z promocji na doładowania portfela:

Te gry jutro znikną z PS Plus Essential

Jak wspomniałem, za 24 godziny nie będziecie już mogli dodawać do swojej biblioteki gier z wrześniowego PS+. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, najlepiej od razu zajrzeć do PS Store, by sprawa nie wyleciała z głowy. Kto doda gry, będzie mógł je pobrać i zachować na zawsze, choć uruchomimy je tylko z aktywną subskrypcją. Takie zasady… Oto odchodzące tytuły:

  • Saint’s Row (PS5/PS4)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Przypominam również, że do wspomnianych gier możemy pobrać aż 6 dodatków za darmo. W przypadku Saints Row do zassania czekają 4 DLC. To tak zwane Cosmetic Pack, czyli zawartość niewpływająca na rozgrywkę. Podobnie jest zresztą w przypadku Generation Zero, gdzie na chętnych czekają 2 dodatki wypełnione skórkami oraz dodatkowo emotkami. Oto linki do dodatków:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie