PS Plus w super promocji dla aktywnych abonentów

PS Plus i pieniądze
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli chcesz kupić taniej PS Plus Essential na 12 miesięcy, możesz skorzystać z promocji, którą odpalił jeden ze sklepów z kluczykami.

Kto chce przedłużyć abonament PS Plus, może to zrobić taniej, korzystając z promocji, jaką można znaleźć w CDKeys. Standardowo za rok Essential płacimy 240 zł. Tutaj zaoszczędzisz ponad 52 zł.

PS Plus i promocja dla aktywnych abonentów

Plusem promocji jest to, że kodem możesz przedłużyć abonament. Często zdarza się bowiem, że takie “tanie akcje” dotyczą jedynie nowych lub powracających użytkowników. Jeśli zatem chcesz zapłacić mniej, oto link do promocji:

Przy okazji przypominam, że posiadacze PS+ mogą pobrać w styczniu, bez dodatkowych opłat, trzy naprawdę świetne gry. Oferta na ten miesiąc prezentuje się następująco:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS4/PS5)

Gry ze styczniowej oferty możemy dodawać do swojej biblioteki jeszcze przez cały miesiąc. Masz na to czas aż do 7 lutego.

Dajcie znać, czy zamierzacie skorzystać z okazji na tańszego Plusa. CDKeys to jeden z zaufanych sklepów, który można z czystym sumieniem polecić.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie