Za darmo w PS Plus. Siedem gier z nowymi ekskluzywnymi prezentami

Mortal-Blitz-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Abonenci PS Plus mogą pobrać za darmo nowe pakiety do kilku popularnych gier. Takie prezenty są rozdawane tylko w ramach subskrypcji. Co zawierają?

Pora wbijać do PlayStation Store po świeżutką porce prezentów. Sony wrzuciło do swojego sklepu kolejne ekskluzywne pakiety, dostępne za darmo jedynie dla subskrybentów PS Plus. Jeśli nie masz abonamentu, a czekasz na promocję, możesz sobie sam zrobić rabat w każdej chwili. Przykład? PS+ Essential na 12 miesięcy kosztuje w PS Store 240 zł. Jak doładujesz portfel tanimi kartami, zapłacisz około 195 zł. Oto dostępne karty, które oferuje Instant Gaming.

SPIS TREŚCI:

 1. Doładowania do PS Store w promocji
 2. Mortal Blitz – pakiet do gry za darmo w PS Plus
 3. Disney Speedstorm – pakiet do gry za darmo w PS Plus
 4. Dauntless – pakiet do gry za darmo w PS+
 5. Path of Exile – pakiet do gry za darmo w PS Plus
 6. World of Tanks – pakiet do gry za darmo w PS+
 7. War Thunder – pakiet do gry za darmo w PS Plus
 8. Puzzle Quest 3 – pakiet do gry za darmo w PS+

Doładowania do PS Store w promocji

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Mortal Blitz – pakiet do gry za darmo w PS Plus

Na początek pakiecik Mortal Blitz Combat Arena – PlayStation®Plus VIP Booster – Aug/23. To gra FPS przeznaczona na gogle PlayStation VR. Niezbędna będzie również PlayStation Camera. Produkcja przenosi nas do przyszłości, gdzie świat został podporządkowany zbrodniczemu Niszczycielskiemu Planowi Dominium Teratomy. Nie możemy się tutaj poruszać swobodnie. Kamera “płynie” przez kolejne misje, a my obracając głową siejemy ołowiem do wszystkiego co się rusza.

Rozdawany pakiet pozwala zdobywać o 15% szybciej punkty EXP oraz TP. Jest on aktywowany zaraz po zakupie i możemy z niego korzystać przez 14 dni od uruchomienia.

Disney Speedstorm – pakiet do gry za darmo w PS Plus

W PS Store znajdziemy również nowy pakiet do Disney Speedstorm. To wyścigowa gra walki z licznymi bohaterami, w której wyruszysz na tory inspirowane światami Disneya i Pixara. Nowy pakiecik nie da nam przewagi, ponieważ wszystkie jego elementy są kosmetyczne i nie wpływają na rozgrywkę. A co zawiera?

Pakiecik wprowadza trzy elementy: strój dziedzictwa dla Mulan, malowanie smoczego płomienia dla bohaterki oraz awatar ze smoczym płomieniem.

Dauntless – pakiet do gry za darmo w PS+

Kolejny pakiecik dotyczy sieciowego RPG akcji autorstwa Phoenix Labs. Abonenci PS Plus mogą już sięgnąć po Pakiet Summer Slayer. Warto wspomnieć, że samo Dauntless również jest dostępne za darmo. Gra polega na drużynowej walce, gdzie wraz z innymi Pogromcami polujemy na wielkie stwory nazwane tutaj Behemotami.

Pakiecik ułatwi nam starcia, zapewniając:

 • 25 Kluczy Patrolu
 • 25 Żetonów Nagród
 • 7 Dni Boostu do Slayers Club
 • Pakiet Toników
 • 20,000 Ramów
 • 250 Platyny!

Kto chce pobrać paczkę Pakiet Summer Slayer dla PlayStation®Plus, niech uderza do PS Store pod ten adres.

Path of Exile – pakiet do gry za darmo w PS Plus

Fani gry Path of Exile mogą pobrać za darmo, oczywiście pod warunkiem posiadania PS Plus, nowy Pakiet 12. Zawiera on kilka przedmiotów, lecz na karcie produktu w PlayStation Store nie wspomniano choćby jednym słowem, jak wzmocnią naszą postać. Jest jednak graficzka przedstawiająca paczkę, więc osoby grające w ten tytuł z pewnością będą wiedzieć, do czego służą jej elementy.

Path of Exile to gra RPG akcji należąca do podgatunku hack’n’slash, która powinna przypaść do gustu również fanom marki Diablo. Czeka tutaj na nas gigantyczny otwarty świat pełen potworów, magii i setek broni.

World of Tanks – pakiet do gry za darmo w PS+

Kolejny ekskluzywny pakiet w PS Plus jest przeznaczony dla osób spędzających czas na polu walki przy World of Tanks. To solidny zrzut zaopatrzenia. Dzięki niemu znacznie lepiej przygotujemy swój czołg do kolejnego starcia. W paczce znajdziemy bowiem 400 000 szt. srebra, 5 ulepszonych zestawów naprawczych, 5 powiększonych zestawów medycznych oraz 5 ulepszonych systemów gaśniczych.

Pakiecik posiada ograniczony termin przydatności. Jak czytamy w PS Store, zestaw będzie dostępny dla użytkowników PS+ ZA DARMO do 31 sierpnia 2023 r.

War Thunder – pakiet do gry za darmo w PS Plus

Pora na kolejną grę sieciową, która prowadzi nas na wojnę. War Thunder również otrzymał nowy ekskluzywny pakiet nazwany Helicopter Snail Bundle. Znajdziemy w nim np. śmieszną naklejkę ze ślimakiem. Są również bardziej przydatne rzeczy, jak dopalacze premium. Otrzymujemy 5 dopalaczy dających nam +75% punktów badawczych za 10 misji oraz 5 kolejnych, dzięki którym zapewnimy sobie +75% Srebrnych Lwów za 10 misji.

Jeśli ktoś nie wie, War Thunder to darmowa symulacja lotnicza z nalotami MMO. Możemy tutaj rozgrywać historyczne starcia z okresu drugiej wojny światowej oraz wojny koreańskiej.

War-Thunder-pakiet

Puzzle Quest 3 – pakiet do gry za darmo w PS+

Ostatni z nowych pakietów w PS Plus jest przeznaczony do popularnej gry Puzzle Quest 3. To trzecia część serii łączącej elementy RPG i gier typu match-3. Fabularnie jest sztampowo – mamy świat fantasy Etheria i bohaterów, którzy muszą go uratować.

Zatem ratujmy ten świat z Kompletem pancerza Lazurowego Krzyżowca, który jest obecnie rozdawany. Dostajemy pełny zestaw ekskluzywnych niebieskich skórek dla pięciu oryginalnych bohaterów wraz elementem wyposażenia i dodatkowymi zasobami, które pomogą ci w misji. Konkretniej? Oprócz skórek w skład paczki wchodzi jedną epicka kościana maska (pancerz), 2000 odłamków pancerza oraz 5000 szt. złota.

Puzzle-Quest-3
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie