PS Plus znowu możliwy jeszcze taniej! Powraca promocja na doładowanie 100PLN do PS Store

rabat ps plus ps store eneba
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Ostatnie dni pokazały, jak wielkie jest zapotrzebowanie na tanie karty dodające fundusze do portfela w PS Store. Nic dziwnego, dzięki nim oszczędzamy na PS Plus oraz grach.

Z okazji Days of Play 2023, w PS Store trwają promocje na wszystkie progi abonamentu PS Plus. Sony przeceniło roczne subskrypcje o 25 procent, ale ogarnięci gracze wiedzą, że jeśli doładują portfel tanimi kartami, zyskają jeszcze więcej. Niestety, stany magazynowe takich kart są na wyczerpaniu. Na szczęście w Instant Gaming pojawiły się karty 100PLN w promocji, lecz nie wiadomo, kiedy znowu ich zabraknie.

Doładowanie 100PLN do PS Store w promocji za 87 zł z groszami

Jak wspomniałem, karta 100PLN jest znowu, mam nadzieję że nie chwilowo, dostępna. Cena porządna. Za 87 zł dostajemy przecież 100 zł w portfelu. Poniżej link do promocji. Powróciły również karty na inne kwoty:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Jak kupić PS Plus najtaniej z taką kartą?

Przypominam, że tanie doładowania pozwalają obecnie sporo oszczędzić na abonamencie PS+ (można nim również przedłużyć subskrypcję). Ten kosztuje w promocji w PlayStation Store:

  • Essential – PS Plus na 12 miesięcy – 180 zł
  • Extra – PS Plus na 12 miesięcy – 300 zł
  • Premium – PS Plus na 12 miesięcy – 360 zł

I teraz, jeśli kupisz 2 karty po 100PLN w promocji, będziesz miał/miała 200 zł w portfelu, a wydasz jedynie 174 zł z groszami. Możesz kupić wówczas rocznego Essential i zostanie Tobie jeszcze 20 zł w portfelu do wydania na cokolwiek. Kto poluje na abonament Extra, niech kupi 3 karty 100PLN. Kupisz wówczas roczną subskrypcję Extra za 261 zł z groszami. To prawie 40 zł taniej niż bez kart! W przypadku najdroższego progu Premium, należy kupić 4 karty po 100PLN. Zapłacisz za nie 348 zł z groszami, ale w portfelu do naszej dyspozycji będzie przecież 400 zł. Po kupnie rocznego Premium, zostanie jeszcze 40 zł na zakupy w PS Store.

Tak promocja na abonament PlayStation Plus trwa w PS Store tylko do 12 czerwca. Zatem warto skorzystać, póki jest możliwość.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie