PS Plus za darmo pozwoli pograć w gry multiplayer. Weekendowa zabawa

PS Plus - darmowy weekend od 17 do 18 lutego 2024.
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony zaprasza na darmowe granie w tryby multiplayer. W ten weekend, by wskoczyć “do sieci” nie będziemy potrzebowali abonamentu PS Plus.

Nie jesteście przekonani do kupna PS Plus lub subskrypcja wygasła? Sony zamierza sprawić, byśmy dołączyli do grona abonentów, odpalając darmowy weekend wieloosobowego trybu online. W ten sposób możemy pograć w sieci bez aktywnego abonamentu. Jeśli po takiej zabawie zechcecie kupić Plusika, to przypominamy, że pakiet Essential na rok kosztuje 295 zł. Natomiast za roczny próg Extra płacimy 520 zł, a za najwyższy Premium wychodzi 630 zł. Lecz możecie zapłacić o wiele mniej, jeśli skorzystacie z tanich doładowań. To pewny i sprawdzony sposób na oszczędność w PS Store, więc warto skorzystać:

Granie w multi bez PS Plus. Ile mam czasu?

Sony informuje o akcji rozsyłając wiadomości email do społeczności PlayStation.

Daj się porwać miłości w ten weekend i dołącz do przyjaciół w ulubionych grach online – bez konieczności posiadania wykupionej subskrypcji PlayStation Plus. Wybiegnijcie razem na boisko w EA SPORTS FC 24, zaplanujcie brawurowy skok w GTA Online, wskoczcie w wir akcji w Call of Duty: Modern Warfare III, i nie tylko. Darmowy weekend trwa od 17 lutego, od godz. 0:01 do 18 lutego, do godz. 23:59 czasu lokalnego.

PlayStation

Zatem zaczynamy zabawę minutkę po północy i kończymy wraz z nadejściem poniedziałku. To sporo czasu, jeśli chcemy wypróbować tryby sieciowe kilku gier za darmo i zdecydować, czy po takim “okresie próbnym” polecimy kupić abonament.

Sony zaprasza na weekend bez PS Plus!
Sony zaprasza na weekend bez PS Plus!
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie