Sprawdzaj za darmo w PS Plus kolejną grę i przecieraj krew z oczu

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony po raz kolejny rozbudowało ofertę triali, z której bez dodatkowych opłat mogą korzystać posiadacze abonamentu PS Plus Premium.

Kto lubi sobie sprawdzać gry przed zakupem, może w ramach PS Plus Premium pobierać nowy trial. Tym razem padło na bardzo brutalną grę z gladiatorami. Choć posiada kreskówkową oprawę, to co się w niej dzieje… sami zobaczcie na zwiastunie poniżej. A jeśli dopiero myślisz o kupnie subskrypcji lub chcesz ją przedłużyć, z pewnością zainteresują Cię tanie karty, dzięki którym sporo oszczędzamy dodając fundusze do portfela w PS Store:

Gorn to nowy trial dla abonentów PS Plus Premium

W PlayStation Store pojawiła się godzinna wersja próbna gry Gorn. Od razu wspomnę, że do zabawy niezbędne są gogle PS VR, PlayStation Camera oraz kontroler ruchu PS Move. Jeśli posiadasz takie “sprzęcicho”, link do pobrania triala podrzucam poniżej.

Gorn nie jest może hitem nad hitami, jeśli chodzi o produkcje VR, lecz to nadal bardzo mocny zawodnik. Tytuł w wersji PC posiada bardzo pozytywne oceny na Steam, a wersja PS4 może się pochwalić średnią ocen 68/100 według serwisu Metacritic. Podczas grania obserwujemy akcję z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Wcielamy się w gladiatora, który musi przeżyć krwawą jatkę na różnych arenach.

Podczas walki sporo się dzieje, a krew leje się tak gęsto, że czasem przyjdzie nam przecierać oczy z czerwonej mazi. Oczywiście w przenośni, lecz z brutalnością produkcji wcale nie przesadzam. Tutaj miażdżysz czaszki, przebijasz, odrywasz i masakrujesz. Jest na ostro!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie