Łap za darmo 4 dodatki do gier z oferty PS Plus na czerwiec 2023

Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny prezent do nowej gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszystkie gry z oferty PS Plus na czerwiec 2023 zostały już udostępnione. Dosłownie wczoraj do progów Extra i Premium wpadło 27 nowych tytułów. Do dwóch z nich możecie pobrać darmowe dodatki.

Od 20 czerwca mamy dostęp do kolejnych gier w usłudze PS Plus. Mogą z nich korzystać do woli posiadacze abonamentu w wersji Extra oraz Premium. Pełną listę oraz trailer zobaczysz w tej wiadomości, a tutaj skupimy się na dwóch tytułach. Jeśli je pobraliście, możecie odebrać również dodatki za darmo.

Kto natomiast dopiero chce kupić abonament lub go przedłużyć, nie ma oszczędniejszego sposobu, jak zrobić to z tanimi kartami dodającymi fundusze do portfela w PS Store:

Nowe misje za darmo do gier z PS Plus

Okazuje się, że darmowe dodatki możemy pobrać do dwóch tytułów z czerwcowej oferty dla progu Extra. Na szczęście nie są to jedynie jakieś małe kosmetyczne DLC, a całkiem nowe misje.

Kto zamierza zagrać w Deus Ex: Mankind Divided, może sięgnąć po Pakiet Ulepszonego Tajnego Agenta. Obejmuje on dodatkową misję Desperackie środki, zmienione wyglądy dla pancerza i płaszcza Adama, nowe wyglądy dla pistoletu i karabinu bojowego, różne pakiety amunicji, ulepszenia broni i inne.

Natomiast dla osób chcących pobawić się przy Lonely Mountains: Downhill, czekają aż trzy darmowe DLC. Każdy z nich zawiera nowy szlak zjazdowy. Są też nowe wyzwania oraz stroje, plecaki i kolory rowerów.

Oto linki do pobrania dodatków:

Dajcie znać, czy skorzystacie z oferty i pobieracie dodatki za free!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie