Niewidoczna gra z PS Plus na czerwiec 2023. Łapcie link do pobrania

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Gracze zgłaszają problem z odnalezieniem jednego z tytułów, który dołączył do oferty PS Plus w czerwcu. Na szczęście, jak się chwilę poszuka, to się znajdzie. A dla leniwych mamy link.

Od dzisiaj możesz pobierać trzy nowe gry w ramach oferty PS Plus czerwiec 2023. Dosyć szybko nasi czytelnicy, jak i użytkownicy forum Reddit, zgłosili, że jeden tytuł nie jest widoczny w zakładce PlayStation Plus. Na szczęście, można go znaleźć w inny sposób.

PS Plus w promocji w PS Store, ale najpierw tanio doładuj portfel

  • 156 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 3x15PLN. Zapłacisz 156 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 185 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.
  • 259 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 2x140PLN oraz 2x15PLN Za wszystkie zapłacisz 259 zł z groszami, a doładujesz środki na kwotę 305 zł.
  • 308 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 2x15PLN. Za wszystkie zapłacisz 305 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.
PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

PS Plus na czerwiec 2023 – nie widzisz jednej gry? Oto bezpośrednie linki

Niektórzy posiadacze PS5 oraz PlayStation 4 skarżą się, że w zakładce “Gry co miesiąc w PlayStation Plus” nie widać NBA 2K23. To jedna z gier, obok Jurassic World Evolution 2 oraz Trek to Yomi, które można od dzisiaj pobierać. Problem w tym, że w PS Store istnieją osobne karty dla tego tytułu dla wersji na nową i starą generację konsoli. Jest również trzecia, przy której widzimy PS4/PS5. I właśnie ona jest dostępna do pobrania w ramach nowej oferty. Można ją znaleźć bezpośrednio przez wyszukiwarkę w sklepie PlayStation. Poniżej linki do pobrania każdej z nowych gier:

Mam nadzieję, że teraz spokojnie pobierzecie wszystkie tytuły z Plusa i pozostanie nic innego, jak tylko zaliczyć przy nich miły wieczór.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie