Za darmo już teraz sprawdź grę z nowej oferty PS Plus czerwiec 2023

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć do udostępnienia gier z nowej oferty PS Plus na czerwiec jeszcze kilka dni, jedną z nich możesz wypróbować już teraz w ramach subskrypcji Premium.

Nowe gry zostaną udostępnione w PS Plus Essential, Extra oraz Premium dopiero 6 czerwca. To prawie tydzień czekania! Niecierpliwym przypomnę, że jeden z tytułów można sobie sprawdzić nawet dzisiaj. Pod warunkiem, że masz wykupiony abonament w wersji Premium. To on daje dostęp do darmowych wersji próbnych wybranych gier.

PS Plus kupisz w promocji, uzupełniając portfel tanimi doładowaniami

Polecam kupić w promocji karty ze sprawdzonego punktu Instant Gaming. To porządny sklep, z bardzo dobrymi opiniami:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Trial NBA 2K23 dostępny w PS Plus Premium

NBA 2K23 dołączy do PS Plus Essential w dniu 6 czerwca, jednak już teraz w PS Store znajdziesz trial tego tytułu. Można go pobrać posiadając abonament w progu Premium.

Wersja próbna NBA 2K23 pozwala testować grę przez dwie godziny. Osobno mamy trial dla PS5 i osobno dla PlayStation 4. Poniżej zamieszczam linki do pobrania:

NBA 2K23 to kolejna odsłona znanej serii traktującej o koszykówce na licencji amerykańskiej ligi NBA. Za produkcję nowej odsłony ponownie odpowiada studio Visual Concepts przy współpracy z firmą Take-Two Interactive.

https://www.youtube.com/watch?v=RxLS5Tgo9YM

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie