PS Plus czerwiec 2023 może dostać mały klejnot, o którym kiedyś wielu marzyło

PS-Plus-luty
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Znalezisko w plikach PS Store wskazuje, że niedługo możemy dostać świetnego klasyka. Liczę na to, że pojawi się on już w ofercie PS Plus na czerwiec.

Sony przez przypadek ujawniło nową klasyczna grę z pierwszego PlayStation, która może zawitać niedługo do oferty PS Plus Premium. Wyciek został odkryty przez serwis PS Deals, który po przekopaniu PS Store pod kątem najnowszych dostępnych ofert zauważył świetną grę sprzed lat, która obecnie jest jednym z białych kruków wśród kolekcjonerów. Warto zatem posiadać aktywny abonament PS+. Kto jeszcze nie ma lub chce go przedłużyć, podsyłam promocje na karty doładowujące konto w PlayStation Store. Dzięki nim kupisz Plusa oraz gry taniej.

Jak kupić PS Plus w promocji?

Instant Gaming to zaufane oraz sprawdzone miejsce, z którego można bez żadnych obaw kupować gry oraz karty doładowujące fundusze w PS Store:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Herc’s Adventures może zawitać w PS Plus

Wspomniane znalezisko to Herc’s Adventures z PS1. Tytuł zauważono w wersji na PS4, co jest ważnym odkryciem. Dotychczas mieliśmy jedynie wersje na PS1, PS3 oraz PS Vita. Edycja na PlayStation 4 wskazuje, że gra niedługo może trafić do klasyków dostępnych dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus Premium. A to też oznacza, że tytuł otrzyma m.in. wsparcie trofeów.

To nie pierwszy przypadek, kiedy najpierw zauważono stary tytuł w PS Store, by następnie został ona zaoferowany subskrybentom usługi. Taką sytuację mieliśmy choćby przy Ridge Racer 2. Choć wyścigi trafiły do Plusa dopiero po wielu miesiącach, to jednak się tam znalazły. Mam nadzieję, że z Herc’s Adventures pójdzie szybciej i grę przypomnimy sobie już w czerwcu.

Tak prezentuje się gameplay gry z PlayStation 3:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie