PS Plus z polską grą akcji za darmo do sprawdzenia. Kontrowersyjny „odwrócony horror”

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jest ostro. Wcielasz się w bezkształtną masę rządną krwi i szalejesz jak opętany. Posiadacze PS Plus Premium mogą wypróbować ciekawy horror w ramach abonamentu.

PS Plus Premium otrzymał kolejny trial, czyli darmową wersję próbną gry. Tym razem jest to tytuł z polskiego podwórka, za który odpowiada Phobia Game Studio.

PS Plus Premium z trialem Carrion

Lubisz horrory i szybką akcję? Nie skreślaj polskiego Carrion tylko dlatego, że posiada pikselową oprawę graficzną i jest 2D. To naprawdę porządny kawałek kodu, który został doceniony przez wielu graczy.

Tytuł jest dostępny od dłuższego czasu na PlayStation 4, lecz dopiero kilka dni temu pojawił się na PS5. Oprócz tego możemy go ogrywać na innych platformach. Wersja PC posiada średnią z blisko 60 recenzji na poziomie 75/100. Użytkownicy Steam wystawiają mu bardzo pozytywne oceny. A cóż to takiego?

CARRION to „odwrócony horror”, w którym wcielasz się w postać bezkształtnego stwora nieznanego pochodzenia. Skradaj się i pożeraj tych, którzy cię uwięzili, aby siać strach i panikę w całym kompleksie. Rozwijaj się i ewoluuj, niszcząc swoje więzienie i zdobywając kolejne niszczycielskie zdolności na drodze do zemsty.

Traial dostępny w PS Store pod tym adresem pozwala potestować pełną wersję gry przez równą godzinkę. Gra jest naprawdę mocna. Umieściliśmy ją na naszej liście “TOP 20 najbardziej kontrowersyjnych gier w historii gamingu“.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie