PS Plus i bonusowa gra. Prezent tylko w jednym regionie

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć w najnowszej ofercie PS Plus na czerwiec, dla progów Extra i Premium, mamy łącznie 27 gier, to są szczęśliwcy, którzy widzą na swojej liście dodatkowy tytuł.

Oferta PS Plus na czerwiec, dla wyższych progów usługi, jest dostępna od dwóch dni. Gracze z Zachodu szybko doszukali się dodatkowej bonusowej gry, która jest dostępna jedynie w Japonii. I sądzę, że nie ma szans, by konkretnie ta produkcja kiedykolwiek do nas trafiła.

Zakodowana Dusza w PS Plus Premium dla graczy z Japonii

Bonusową grą, dostępną w PS+ jedynie w Japonii, jest klasyk Coded Soul, który zadebiutował w 2008 roku na PlayStation Portable. Znajdziemy w niej losowo generowane labirynty oraz elementy walki inspirowane nieco serią Pokemon. Gra została stworzona przez Gaia oraz Japan Studio, a jej wydaniem zajęło się Sony.

Ciężko stwierdzić, czy kiedykolwiek Coded Soul pojawi się na Zachodzie. Tytuł zadebiutował jedynie w kraju Kwitnącej Wiśni i nigdy wcześniej nie przekroczył jego granic. Z tego względu posiada tylko japońską lokalizację. Bardzo wątpliwe, by Sony wydało teraz pieniądze, by wprowadzić do tej gierki sprzed lat choćby angielskie napisy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie