PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Najtańsza opcja

PS-Plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przypominam, że wciąż możesz skorzystać z promocji na abonament PS Plus. A przypominam dlatego, ponieważ od dzisiaj możemy pobierać nowe gry z oferty Essential na luty.

Abonament PS Plus na rok, w polecanej przez nas promocji, pozwala zaoszczędzić niemal 40 zł. Kilka dyszek w kieszeni zawsze się przyda, a obecnie niższej ceny na abonament na region PL nie znajdziesz.

PS Plus w promocji. Tutaj kupisz najtaniej

Promocja obowiązuje w sklepie CDKeys. Znam go od lat i sporo kluczyków kupiłem w tym miejscu, więc nie polecam w ciemno. Nigdy nie miałem z tym sklepem problemów. Możesz tutaj kupić roczny abonament PlayStation Plus za 203 zł z groszami, podczas gdy w PS Store płacisz 240 zł. Oto link do poromocji:

Kupionym kluczem, który realizujemy w PS Store, możesz przedłużyć subskrypcję, odnowić ją lub skorzystać po raz pierwszy jako nowy użytkownik usługi.

Warto mieć abonament na pokładzie PS5 lub PlayStation 4. Pozwala on odebrać bez dodatkowych opłat kilka gier każdego miesiąca. Oferta na luty jest całkiem niezła i zawiera:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

Gry z oferty na luty możesz dodawać do biblioteki aż do 7 marca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie