PS Plus na 12 miesięcy tutaj najtaniej. Promocja, jakich ostatnio nam brakuje

PS Plus lipiec 2021 - logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus na rok w promocji to teraz rzadkość i niewiele sklepów oferuje subskrypcję na region PL taniej. Jednak ostało się miejsce, gdzie warto zajrzeć.

Jeśli nie musisz mieć subskrypcji PS Plus Extra lub Premium i wystarczy Tobie podstawowy próg Essential, dobrze trafiłeś/trafiłaś. Choć standardowa cena za rok takiego abonamentu to 240 zł, w promocji można zapłacić jedynie 195 zł z groszami. Kiedyś takie (a nawet lepsze) okazje były na porządku dziennym. Czasy się jednak zmieniły i abonament na region PL mało gdzie kupimy poniżej 200 zł. Dlatego warto skorzystać z poniższej oferty.

PS Plus – promocja na abonament Essential

Na szczęście od pewnego czasu promocję na rocznego Plusa w progu Essential proponuje CDKeys. Kupisz tutaj subskrypcję przeznaczoną na region PL, którą bez problemu aktywujesz na polskim koncie PSN. Produkt nie tylko służy do odnowienia abonamentu. Z powodzeniem możesz go wykorzystać, aby przedłużyć trwającą jeszcze subskrypcję:

Dzięki aktywnej subskrypcji PS+, masz przede wszystkim dostęp do rozgrywek on-line na PS5 i PlayStation 4. Dodatkowo możesz odbierać co miesiąc kilka gier za darmo, zapisywać stany gier w chmurze oraz korzystać z ekskluzywnych zniżek na gry i dodatki w PS Store.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie