PS Plus w promocji. Cena spadła poniżej psychologicznej bariery

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Szukając promocji na abonament PS Plus Essential, ciężko znaleźć roczną subskrypcję na region PL w cenie poniżej 200 zł. Jednak udało się i mam dla Was dobre wieści.

Abonament PS Plus Essential na 12 miesięcy kosztuje w PlayStation Store równe 240 zł. Ostatnio mogliśmy nabyć roczną subskrypcję taniej, lecz i tak musieliśmy płacić ponad dwie stówki. Dzisiaj jednak znalazłem sposób, dzięki któremu schodzimy poniżej tej kwoty.

PS Plus Essential na rok za 199 zł z groszami. Gdzie kupić?

No dobra, oto obiecany sposób na tańszego Plusa. Niższa cena jest możliwa dzięki spadkowi cen kart dodających fundusze do portfela w PS Store. Teraz za kartę 140PLN płacimy 115,18 zł w Instant Gaming, a za kartę 100PLN jedynie 84,45 zł. Kto kupi obie karty, zapłaci za nie dokładnie 199,63 zł, a doładuje sobie konto w PS Store na kwotę 240 zł. Następnie należy po prostu kupić w sklepie PlayStation roczną subskrypcję Essential. Proste, a w kieszeni zostaje ponad 40 zł.

Posiadając abonament PlayStation Plus Essential, możesz bez dodatkowych opłat pobrać obecnie trzy gry w ramach oferty na maj:

  • GRID Legends (PS4/PS5)
  • Chivalry 2 (PS4/PS5)
  • Descenders (PS4/PS5)

Tytuły można przypisywać do swojej biblioteki jeszcze przez długi czas, aż do 6 czerwca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie