Premiery gier obecnego tygodnia. 5 mocnych tytułów i hit, który zastąpi nam GTA VI

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

W ciągu kilku następnych dni zadebiutuje garść interesujących produkcji. Premiery gier na sierpień 2022 będą wyjątkowo kuszące dla fanów GTA.

Na stole stacje, na dole kable, nie wychodź z domu, bo będziesz grał zajadle! Aż tak dobrze będzie w przyszłym tygodniu z grami? Einstein już udowodnił, że rzeczy pewne, 100-procentowe, mogą być względne, więc i z premierami jest podobnie. Wyjdzie kilka specyficznych tytułów, gatunkowo hermetycznych, toteż będą najlepsze dla konkretnych grup graczy.

Najlepsze premiery gier sierpień 2022 – przegląd tygodnia


Ultimate Fishing Simulator 2

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 22 sierpnia (wczesny dostęp)
Producent: Master Code
Wydawca: Ultimate Games

Karpie czają się przy dnie, szczupaki ganiają po całym akwenie niczym tygrysy w Indiach… Wiedzą o tym amatorzy wędkarstwa i wygląda na to, że również twórcy Ultimate Fishing Simulator 2. Ponoć praktyczna wiedza z tej dziedziny hobby pozwoliła im stworzyć kontynuację symulatora bliską rzeczywistości. Ryby będą bardziej „inteligentne”, sprzęt do łowienia precyzyjniejszy w kontroli, zaś liczba łowisk poszerzona o prawdziwe miejscówki, w których żal nie zamoczyć kija. Dostępność różnych technik łowienia powinna zadowolić zarówno spinningistów jak i spławikowców.


Midnight Fight Express

Platformy: PC, PS4, XONE, Switch
Data premiery: 23 sierpnia
Producent: Jakub Dzwinel
Wydawca: Humble Games

Polska na mapie gier beat’em up dotychczas nie utrwaliła wyjątkowych tytułów, choć za chwilę może to ulec zmianie. Wszystko za sprawą Midnight Fight Express, które stworzyła zaledwie jedna osoba. Kreskówkowa oprawa graficzna rzuca się w oczy, widowiskowe starcia nie mniej, bowiem towarzyszy im wysoki stopień interakcji z otoczeniem. Co jednak najważniejsze, jako gra, która zawęża rozgrywkę do walki z przeciwnikami, oferuje coś więcej niż wciskanie przycisku ataku – występuje system uników wpływających na konieczność stosowania taktyki.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie