Premiery gier obecnego tygodnia. 5 niesamowitych tytułów, w które żal nie zagrać

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Właściciele PS5 dostaną kolejną grę wartą grzechu. Dla reszty zaś graczy premiery gier na sierpień 2022 wcale nie gorsze.

Dość już tego złego, czas zabrać się za coś dobrego! Mowa o naprawdę niezłych grach na PS4, PS5, XSX i PC. O wszystkich najważniejszych nowościach dowiecie się poniżej. Ja tylko wyprzedzę fakty i powiem, że choć lato się kończy to coraz cieplej zaczyna być na w grafiku premier.

Najlepsze premiery gier sierpień 2022 – przegląd tygodnia


Destroy All Humans! 2: Reprobed

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 30 sierpnia
Producent: Black Forest Games
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Z reguły trzymalibyśmy kciuki za zwycięstwo ludzi w sporze z obcą cywilizacją, lecz nie w kontynuacji Destroy All Humans! Pewnie dlatego, że wcielamy się tu w przedstawiciela ufoludków. Z wyraźnej winy ziemian (zniszczyli nam statek kosmiczny) nie możemy wrócić do domu, więc chwycimy za broń futurystyczną i dokonamy na nich okrutnej zemsty. Oczywiście eksterminacja ludności podana jest w tonie humorystycznym, bez zbędnej brutalności, co nie znaczy, że rozgrywka jest jakkolwiek dziecinna i nudna. Przygotowano dla nas wyzwania z bossami, misje fabularne i dużo akcji.


Immortality

Platformy: PC, XSX
Data premiery: 30 sierpnia
Producent: Sam Barlow
Wydawca: Half Mermaid

Już raz Immortality oszukało przeznaczenie w przeddzień premiery, zmuszając nas do kolejnego odliczania dni. Tym razem autor Telling Lies i Her Story prawdopodobnie nie zmieni terminu i interaktywny thriller wyląduje na docelowych platformach. Na razie możemy tylko spekulować, w jakim zrobi to stylu… Czy będzie gęsta atmosfera i intryga, czy nie zawiedzie pod względem fabuły i postaci? Cóż, wiemy zaledwie o tym, że historia dotyczy początkującej aktorki, która w niewyjaśnionych okolicznościach znika ze sceny życia. A naszym zadaniem jest wyjaśnić jak do tego doszło.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie