Premiery gier sierpień 2022. W tych 10 tytułach utoniemy jak Titanic na Atlantyku

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery miesiąca

Przedstawiamy najważniejsze premiery gier na sierpień 2022. Nadchodzą idealne tytuły na PC, PS5 oraz Xbox, przy których nie zaśniemy z nudów.

30 stopni na zewnątrz czy burze niemal jak ze strefy monsunowej, nie mają znaczenia. W sierpniu każdy dzień będzie dobry, aby poznać nową grę. Indyki będą odpowiednio doprawione, a wielkobudżetowe produkcje skuszą graczy poszukujących bogatej historii i otwartego świata, w którym co rusz jest co robić. Za chwilę w portfelach ostaną się może tylko drobniaki, ale te 10 gier polecamy sprawdzić i kupić.

Najlepsze premiery gier sierpień 2022


South of the Circle

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 3 sierpnia
Producent: State of Play Games
Wydawca: 11 bit studios

Zanim przejdziemy do większych premier, polecam spojrzeć na trailer South of the Circle. Jest to indycza przygodówka, łącząca elementy logiczne i rozgrywającą się dwutorowo historię (teraźniejszość i retrospekcje). Za bardzo oszczędną grafiką, żeby nie powiedzieć prostą, podobno kryje się poważna opowieść o dorastaniu, życiowych decyzjach i walce o przetrwaniu na Antarktyce. Podczas rozgrywki przeszłość będzie krzyżować się z aktualnymi wydarzeniami, co chyba w nas samym ma obudzić pewne rozważania o tym, kim jest i jakim typem człowieka stał się nasz bohater.


Hard West 2

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 4 sierpnia
Producent: Ice Code Games
Wydawca: Good Shepherd Entertainment

Do takiego Dzikiego Zachodu raczej nie jesteśmy przyzwyczajeni – bohaterowie mają fantastyczne moce, paranormalne obiekty w grze, diabeł porywający dusze kowbojów. W Hard West II sporo jest rzeczy wymykających się tradycyjnej konwencji tych czasów, ale pierwsza część gry udowodniła, że współgra to z rozbudowanym systemem turowym i ciekawie nakreślonymi postaciami. Wśród zalet powinniśmy zawrzeć komiksową oprawę, która poprawia czytelność scen walk, dużą swobodę w podejmowanych decyzjach. A na pewno docenić trzeba różnorodność naszej kompanii złoczyńców o odmiennych umiejętnościach, ale wspólnym celu, czyli chęci odzyskania swoich dusz.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie