Premiery gier obecnego tygodnia. 5 intrygujących tytułów na letnie wieczory

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

W tym tygodniu mamy dla Was kilka propozycji na spędzenie miłego czasu przy kompie lub konsoli. Oto najciekawsze premiery gier na sierpień 2022.

Nie dajcie sobie wmówić, że wszystkie gry warte sprawdzenia koniecznie muszą mieć w opisie AAA. Czasem to może być dodatek do ulubionego tytułu, innym razem indyk, o którym nigdy wcześniej nie słyszeliście. Kilka takich gier właśnie zadebiutuje w pierwszych dniach sierpnia i o nich Wam zaraz opowiem.

Najlepsze premiery gier sierpień 2022 – przegląd tygodnia


Hearthstone: Morderstwo w twierdzy Nathria

Platformy: PC
Data premiery: 2 sierpnia
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment

Nawet nie chcę zgadywać, ile to już dodatków Blizzard opracował dla swojej karcianki Hearthstone. A w drodze jest już kolejne rozszerzenie wzbogacające rozgrywkę o nowy wątek. Wraz z DLC poznamy prawdę na temat tajemniczego morderstwa Praojca Denatriusa. Oczywiście nie będziemy szukać wskazówek z lupą, a rozgrywać wymagające partie przy użyciu kart. Naszą talię uzupełnimy aż o 135 nowych kart, a w tym zwane Lokacjami. Pojawią się również karty legendarnych podejrzanych oraz niedostępny wcześniej modyfikator Nasycenia, który wzmocni naszych sojuszników przez wchłonięcie poległej armii.


South of the Circle

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 3 sierpnia
Producent: State of Play Games
Wydawca: 11 bit studios

Trzeba przyznać, nie ma dwóch takich samych indyków, choć tych reprezentujących gatunek przygodówek jest naprawdę wiele. Duża w tym rola opowiadanej historii, która w przypadku South of the Circle prezentuje się niczym z poważnej beletrystyki. Jej twórcy przygotowali dwutorową opowieść, rozgrywającą się w teraźniejszości i w ramach retrospekcji. Zabieg ten ma nam pomóc w zrozumieniu motywów głównego bohatera i ścieżki, jaka doprowadziła go do miejsca, w którym się znalazł. Będziemy mu towarzyszyć podczas eksploracji Antarktyki, walki o przetrwanie, a także podczas towarzyskich spotkań i scen obrazujących jego życie uczuciowe.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie